Polityka prywatności

Polityka prywatności poradni dietetycznej www.tarczewski.fitdietetyk.pl

Na niniejszej stronie opisaliśmy, w jaki sposób postępujemy z danymi naszych użytkowników oraz jakie dane zbieramy.

Podczas wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane (np. IP, typ przeglądarki) w celach statystycznych.

Interakcja ze stroną

Podczas interakcji ze stroną, np. wysyłania zapytań o wizytę lub wiadomości na forum dyskusyjne, użytkownik musi podać adres e-mail w celu potwierdzenia tożsamości. Adresy e-mail podane w ten sposób nie są wykorzystywane w żaden inny sposób niż cele administracyjne i związane z bezpieczeństwem (patrz niżej: Udostępnianie danych innym podmiotom). Ponadto rejestrowane są dane takie jak IP komputera, z którego wysłano określone dane.

Dane uzyskane na drodze zapytania klienta są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu umożliwienia konsultacji.

Rejestracja profilu

Podczas rejestracji klienta poprzez utworzenie profilu zapisywane są podstawowe dane osobowe. Dane te nie są w żaden sposób udostępniane osobom i podmiotom trzecim. Służą w celach identyfikacyjnych osoby podczas kolejnych wizyt na stronie, a także w celu kontaktu lub wysyłania informacji związanych z nowościami na stronie oraz reklamowych.

Użytkownik ma prawo do usunięcia swojego konta z serwisu oraz wszystkich zgromadzonych o nim danych osobowych.

Dostęp do danych użytkownika

Dostęp do danych osobowych użytkownika posiada Administrator serwisu. Użytkownik ma prawo wglądu do danych zbieranych o nim w naszym serwisie. Na prośbę użytkownika dane te mogą zostać zmodyfikowane lub usunięte.

Administrator ma prawo odmówić jednak usunięcia wypowiedzi użytkownika, która treścią nie wskazuje jednoznacznie, że to dany użytkownik jest jej autorem.

Udostępnianie danych innym podmiotom

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości. W szczególności dotyczy to działalności na szkodę płynnego funkcjowania serwisu lub mające na celu nielegalną działalność (próby kradzieży danych etc.).

Zmiany polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie. Zmiana taka może nastąpić w wyniku rozwoju serwisu internetowego